Turnuvanın şampiyonu Temizlik İşleri Müdürlüğü

SPOR 5 Kasım 2021 11:44
Videoyu Aç Turnuvanın şampiyonu Temizlik İşleri Müdürlüğü
A
a

Nilüfer Belediyesi personelinin katılımıyla gerçekleşen Fuat Sakarya Halı Saha Futbol Turnuvası’nda, finalde Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü 4-1 yenen Temizlik İşleri Müdürlüğü şampiyon oldu.

 

Nilüfer Belediyesi’nde çalışırken geçirdiği kazada hayatını kaybeden Fuat Sakarya anısına 14 yıldır düzenlenen geleneksel Fuat Sakarya Halı Saha Turnuvası bu yıl da geniş katılımla gerçekleşti.

İki grupta 10 takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvada toplam 130 personel, 28 maçta, fileleri 211 kez havalandırdı.

Turnuvanın son günü çekişmeli ve keyifli maçlarla sona erdi. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün karşılaştığı final maçı, Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün 4-1 üstünlüğüyle tamamlandı.

Üçüncülük maçında ise Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü rakibi Özel Kalem Müdürlüğü’nü 9-6 yenerek turnuvayı üçüncülükle bitirdi.

Temizlik İşleri Müdürlüğü futbolcusu Recep Ay attığı 16 golle turnuvanın gol kralı oldu. Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları başkan yardımcıları Dr. Sibel Özer, Remzi Çınar, belediye meclis üyeleri Adil Kayaoğlu, Mustafa Şenyurt ve Serkan Çalışkan tarafından verildi.

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Yerelden Evrensele