Hentbol altyapı takımları kupayla döndü 

SPOR 6 Haziran 2022 13:36
Videoyu Aç Hentbol altyapı takımları kupayla döndü 
A
a
Türkiye Hentbol  Altyapı Liglerinde Nilüfer’i  başarı ile temsil eden Nilüfer Belediyespor  takımları, kupalarını Nilüfer Belediyespor Hentbol Şube Sorumlusu  Kenan Gür ile paylaştı.
Nilüfer Belediyespor sporcuları,  Yıldız, Genç Erkekler ve Küçük Erkekler kategorilerinde katıldıkları şampiyonalardan derecelerle döndü.  Nilüfer Belediyespor Yıldız Hentbol Takımı Sivas’ta gerçekleştirilen şampiyonada 31 takım içinde üçüncü oldu.  Eskişehir’de  yapılan 21 takımın katıldığı Hentbol Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası’nda da  Nilüfer Belediyespor   4.’lük ödülü aldı. Nilüfer Belediyespor  Karabük’te düzenlenen ve 48 takımın katıldığı küçük erkekler kategorisinde ise 5.  oldu.
Şampiyonalardan başarıyla dönen takımlar kupalarını, Nilüfer Belediyespor Hentbol Şube Sorumlusu  Kenan Gür ile paylaştı. Gür,  sporcuları ayrı ayrı kutladı. Türkiye’nin en güçlü altyapılarından birine sahip olduklarını açıklayan Nilüfer Belediyespor Hentbol Şube Sorumlusu  Kenan Gür “ Yıllardır  Türkiye Hentbol Erkekler Süper Ligi’nde  başarı ile mücadele ediyoruz. Son 3 sezondur kadromuzun yaklaşık yüzde 50’si  kendi altyapılarımızdan yetişmiş sporcularla oluşuyor. Bu sezonda altyapıdan 2 gencimiz A takım kadrosuna katılacak” diye konuştu.
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat