Gökdere Rotary Kulübü’nden Nilüfer’e iş birliği çağrısı

Y.YÖNETİM 20 Temmuz 2020 15:16
Videoyu Aç Gökdere Rotary Kulübü’nden Nilüfer’e iş birliği çağrısı
A
a

Gökdere Rotary Kulübü Dönem Başkanı Yusuf Levent Uğurlu ve ekibi Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret ederek iş birliğiyle yapılabilecek projeler üzerinde görüştüler.

Göreve yeni seçilen Gökdere Rotary Kulübü Dönem Başkanı Yusuf Levent Uğurlu ve ekibi, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i Halk Evi’ndeki makamında ziyaret etti. Çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi veren Yusuf Levent Uğurlu, Nilüfer Belediyesi ile de kültürel ve sosyal sorumluluk projelerinde iş birliği yapmak istediklerini ifade etti. Özellikle kırsal mahallelerde kadın ve çocuklara yönelik faydalı işlere imza atmak istediklerini belirten Uğurlu, kültürel etkinlikler de düzenlemek istediklerini söyledi.

Nilüfer Belediye Başkanı  Turgay Erdem de Uğurlu ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi. Bütün Rotary kulüpleriyle Nilüfer’de örnek bir dayanışma sergilediklerini belirten Başkan Turgay Erdem, iş birliği yaparak güzel çalışmaları gerçekleştirebileceklerini ifade etti. Turgay Erdem, sorunların ortak çalışmalarla daha kolay çözüldüğünü de sözlerine ekledi.   

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Yerelden Evrensele
Advertisement