Engelli bireylere sınav için ulaşım desteği

Y.YÖNETİM 11 Kasım 2020 13:31
Videoyu Aç Engelli bireylere sınav için ulaşım desteği
A
a
Nilüfer Belediyesi 15 Kasım Pazar günü yapılacak olan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na katılacak engelli bireylere ulaşım desteği verecek. Hizmetten yararlanmak isteyenlerin Nilüfer Belediyesi’ne başvuruda bulunması gerekiyor.
 

Engelli bireylerin, yaşamın her anında yer almaları, sosyal yaşam içinde aktif bir rol almaları için sürekli projeler üreten, etkinlikler düzenleyen  Nilüfer Belediyesi,  ihtiyaç duydukları anlarda da yanlarında yer alıyor.
Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, hafta sonunda yapılacak Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (EKPSS) girecek engelli adaylara engelsiz ulaşım hizmeti verecek.

Daha önce de sınav için engelli bireylere kurs düzenleyen Nilüfer Belediyesi’nin, pazar günü yapılacak sınav için sağlayacağı engelsiz ulaşım hizmetinden yararlanmak isteyen bireylerin 12 Kasım Perşembe günü mesai saati bitimine kadar  0224 245 3446 numaralı telefonu arayarak talepte bulunması gerekiyor.

Talepte bulunan engelli bireyler, pazar günü belirlenen saatte evlerinden alınıp sınav salonlarına götürülecek ve sınav sonrasında tekrar sorunsuz bir şekilde evlerine götürülecek. 

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Yerelden Evrensele