Dünyaca ünlü DJ’den Başkan Erdem’e ziyaret

Y.YÖNETİM 11 Aralık 2020 17:16
Videoyu Aç Dünyaca ünlü DJ’den Başkan Erdem’e ziyaret
A
a
Dünyaca ünlü Bursalı sanatçı DJ Mahmut Orhan, Sercan Yıldırım ile birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti. 

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, doğu enstrümanlarıyla batı müziğini harmanlayarak kendine özgü yaptığı müziklerle dünya genelinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Bursalı sanatçı DJ Mahmut Orhan ile birlikte Bursaspor’un eski futbolcusu Sercan Yıldırım’ı makamında ağırladı. Halk Evi’ndeki ziyarette Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Yıldız ile Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Atakan Çorbacı da yer aldı. Projelerini Başkan Turgay Erdem ile paylaşan DJ Mahmut Orhan, Türkiye’nin güzelliklerini dünyaya tanıtmak için çalışmalar yaptığın dile getirdi. Orhan, Nevşehir, Mardin ve Nemrut’ta çektiği kliplerin, milyonlarca kişi tarafından beğeniyle izlendiğini söyledi.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem de, başarılı çalışmalarından dolayı Orhan’ı kutladı. Sanat alanında örnek çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Erdem, on binlerce müzik tutkununun katıldığı Nilüfer Müzik Festivali’nde sahne almasından onur duyacaklarını ifade etti. Başkan Erdem, “Bursalı genç bir sanatçı olarak ülkemizi, dünya genelinde öne çıkaran çalışmalarınız beni gururlandırdı. Ortak çalışmalar yapabiliriz” diye konuştu.
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Yerelden Evrensele