TURGAY ERDEM: BİRLİKTE YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ

ŞEHİR 9 Ağustos 2019 19:15
TURGAY ERDEM: BİRLİKTE YENİ BAŞARILARA İMZA ATACAĞIZ
-A +A

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Alaaddinbey Hizmet Binası ve Halk Evi’nde düzenlenen törenlerde belediye çalışanlarıyla bayramlaştı. Çalışanların tek tek Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Erdem, “Sizlere güveniyorum. Birlikte yeni başarılara imza atacağız” dedi.

 

Nilüfer Belediyesi ailesi, bayram öncesi son mesai gününde bayramlaştı. Alaaddinbey Hizmet Binası ve Halk Evi’nde düzenlenen törenlere Nilüfer Belediyesi personeli, yoğun katılım gösterdi. Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, çalışanların Kurban Bayramı’nı tek tek kutladı. Bayramlaşma törenine CHP Nilüfer İlçe Başkanı Özer Anaç, İYİ Parti Nilüfer İlçe Başkanı Levent Öncü, MHP Nilüfer İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan, Nilüfer Belediye Meclisi Üyeleri, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları, muhtarlar ve idari amirler de katıldı.

Yeni bir yönetim anlayışını ortaya koyarak, Nilüfer’i daha da iyiye taşımak için yola çıktıklarını belirten Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Stratejik planımızı yapıyoruz. Yeni yol haritamızı oluşturuyoruz. Bu çerçevede yol haritamızla beraber önümüzdeki 5 yılı birlikte planlayarak, birlikte yol yürüyerek, inşallah Nilüferliler’i bugün olduğu gibi, bundan sonraki zamanlarda da gülümsetmeye ve onları mutlu etmek için çalışmaya devam edeceğiz. Birlikte başaracağız. Sizlere güveniyorum ve çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Nilüfer’in bu seviyeye gelmesinde hepinizin katkısı var. Bu başarıyı birlikte taçlandırmamız gerekiyor. Sizlere güveniyorum” dedi.

Nilüfer Belediyesi çalışanlarına bugüne kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden Başkan Turgay Erdem, “Hem çocuklarımızı daha huzurlu ve güvenli ortamlarda yaşamalarını sağlamak, gençlerimizin daha çağdaş ve teknolojik imkanlarla yetiştirmek hem de can dostlarımıza umut olmak, gelecek için onların da yaşam alanlarını oluşturmak için güzel bir çalışma yapıyoruz. Bugüne kadar yapmış olduğunuz çalışmalar bizim için çok önemli. Bundan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bundan sonraki dönemlerde de çalışmalarımızı birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

Çalışanların Kurban Bayramı’nı da kutlayan Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, “Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum” ifadelerini kullandı.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
Üniversiteli gençler ‘Gönüllü Kan Bağışçısı’ olacak

Üniversiteli gençler ‘Gönüllü…

12:06 - 20 Ocak 2020
ŞEHİR
Yerli otomobilde Canel imzası da var

Yerli otomobilde Canel imzası…

11:25 - 17 Ocak 2020
ŞEHİR
BUÜ’ye özgün ve kalıcı bilgi işlem altyapısı geliyor

BUÜ’ye özgün ve kalıcı bilgi…

14:40 - 13 Ocak 2020
ŞEHİR
Tarımsal Öğretimin 174. yılı BUÜ’de kutlandı

Tarımsal Öğretimin 174. yılı…

15:51 - 10 Ocak 2020
ŞEHİR
Bursa Uludağ Üniversitesi’ne renk geldi

Bursa Uludağ Üniversitesi’ne…

11:06 - 9 Ocak 2020
ŞEHİR
BUÜ’den üniversite-sanayi işbirliğinde rekor

BUÜ’den üniversite-sanayi…

14:04 - 7 Ocak 2020
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti