Kuşkaya gönülleri fethetti

AKTÜEL 27 Şubat 2019 12:44
Kuşkaya gönülleri fethetti
-A +A

Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestrası, ‘Gönüller Yapmaya Geldik’ temalı konserinde, müziğin güçlü sesi usta sanatçı Aykut Kuşkaya’yı ağırladı.

 

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Dairesi Başkanlığı Orkestra Şube Müdürlüğü, sanatseverlere muhteşem bir konser yaşattı. Tayyare Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konserde sahneye çıkan usta sanatçı Aykut Kuşkaya, birbirinden güzel eserlerin yer aldığı repertuarını sevenleri için seslendirdi.

Sözleri Yunus Emre’ye, bestesi kendisine ait olan ‘Gönüller Yapmaya Geldim’ parçasıyla yüreklere dokunan Kuşkaya’ya dinleyicileri de eşlik etti. Konserinde ‘Yeni Bir Şarkı’, ‘Kendim Ettim Kendim Buldum’, ‘Sessiz Gemi’ ve ‘Allah Sorar’ gibi parçaları da söyleyerek eşsiz bir müzik ziyafetine imza atan Kuşkaya’nın konseri, Bursalı sanatseverlerin alkışlarıyla sona erdi.

Keyifli konseri ilgiyle izleyen Bursa Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ahmet Bayhan ile Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürü Turgay Mercan, usta sanatçıyı tebrik etti. Bayhan, Kuşkaya’nın söylediği eserlerle Bursa’da gönülleri fethettiğini dile getirdi. Kuşkaya da Bursa’da konser vermenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

 

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
AKTÜEL
Oyun sokakta güzel

Oyun sokakta güzel

12:16 - 20 Nisan 2019
AKTÜEL
Kütüphane çocukların ayağına geldi

Kütüphane çocukların ayağına…

13:14 - 20 Nisan 2019
AKTÜEL
Bayat ekmek yarışması sonuçlandı

Bayat ekmek yarışması…

16:11 - 20 Nisan 2019
AKTÜEL
NİLÜFER'DE MÜZİK KAZANDI

NİLÜFER'DE MÜZİK KAZANDI

12:29 - 21 Nisan 2019
AKTÜEL
Hayvanat Bahçesi’nde bayram coşkusu

Hayvanat Bahçesi’nde bayram…

12:09 - 22 Nisan 2019
AKTÜEL
NİLÜFER VE BEŞİKTAŞ ÇOCUK KOROSU’NDAN 23 NİSAN KONSERİ

NİLÜFER VE BEŞİKTAŞ ÇOCUK…

12:08 - 22 Nisan 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti