Kitap Dostu Kurumlar Buluştu

ŞEHİR 16 Ekim 2019 12:14
Kitap Dostu Kurumlar Buluştu
-A +A

Yaşamın her alanında kalite kültürünün yaygınlaşması amacıyla çalışmalarını sürdüren KalDer Bursa Şubesi, aylık Yönetim Kurulu toplantılarını zaman zaman kentimizdeki farklı kurumların ev sahipliğinde gerçekleştiriyor. KalDer ailesi Ekim ayı toplantısını; okuma tutkusu ve kitap sevgisine dikkat çekmek amacıyla BKM Kitap Özlüce’nin ev sahipliğinde, Sevgi Uyumaztürk Etkinlik Yönetimi’nin planlamasıyla gerçekleştirdi.  
 
Toplantı öncesi BKM Kitap’ın faaliyet alanları gezilerek bilgi alındı. Ziyarette söz alan KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay; “Avrupa’nın en büyük kitapevi unvanını elinde bulunduran BKM Kitap Özlüce Şubesi’nin kentimizde hizmet vermesinden gurur duyduk. Kitaplar; gelişmek, ilerlemek bilgi ve kültür sahibi olmak adına en önemli kaynaklar. Bizler KalDer olarak 7 yıldır ‘Saklamıyorum, Paylaşıyorum’ kampanyamızla bir iyilik zinciri oluşturarak ihtiyacı olan çocuklara kitap ulaştırıyorduk, o yüzden kitap tutkusu bizim çalışmalarımızın her zaman bir parçası. Bugün BKM Kitap’ı gezerken raflarda okunması gereken ne çok kitap, keşfedilecek ne çok bilgi olduğunu bir kez daha hatırladık” dedi.
 
BKM Kitap Yönetim Kurulu Başkanı Kutbettin Bingöl ise; amaçlarının eğitim ve bilgiye ulaşmak isteyenler için geniş bir alan yaratmak olduğunu, ayrıca Türkiye`nin her yerine kitap gönderimi yaptıklarını söyledi. Kutbettin Bingöl, kitapseverlerin gösterdiği ilgiden memnun olduklarını iş ve yaşam kalitesi adına çalışmalarını sürdüren KalDer ailesi ile kitap aracılığı ile buluşmaktan mutluluk duyduklarını ve iş birliklerinin süreceğini belirtti. 
 
Kuruluşunun birinci yılını tamamlayan BKM Kitap Özlüce, Bursa'da 5 bin metrekare alan üzerine kurulu, 5 milyon kitap ve kırtasiye ürünüyle, Avrupa'nın fiziki anlamda en büyük ve en çok çeşit bulunduran kitapevi olarak hizmet veriyor. Ziyaret sonunda Kutbettin Bingöl KalDer Yönetim Kurulu üyelerine kitap hediye etti, Erdal Elbay da kendisine teşekkür plaketi takdim etti.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
Dağcılar Ata’yı anmak için yürüdü

Dağcılar Ata’yı anmak için…

11:12 - 13 Kasım 2019
ŞEHİR
NİLÜFER'DE ÜRETEN VE TÜKETEN ARACISIZ BULUŞUYOR

NİLÜFER'DE ÜRETEN VE TÜKETEN…

11:10 - 13 Kasım 2019
ŞEHİR
Kaçak villa yıkıldı

Kaçak villa yıkıldı

12:07 - 13 Kasım 2019
ŞEHİR
Başkan Dündar, Üreticinin Yanında

Başkan Dündar, Üreticinin…

11:57 - 14 Kasım 2019
ŞEHİR
BARIŞIN SESİNİ MÜZİKLE DUYURUYORLAR

BARIŞIN SESİNİ MÜZİKLE…

10:56 - 14 Kasım 2019
ŞEHİR
BESDER’den kalifiye personel sorununu bitirecek hamle

BESDER’den kalifiye personel…

12:53 - 14 Kasım 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti