D-Marin Dubai LLC, Dubai’deki Marinaların Yönetimine Başladı

MARKALAR 13 Mayıs 2019 12:36
D-Marin Dubai LLC, Dubai’deki Marinaların Yönetimine Başladı
-A +A

Dubai merkezli bir şirket olan Meraas, Dubai Holding ve D Marin ortak girişimiyle 2019 yılında kurulan D-Marin Dubai LLC, Dubai’de bulunan Al Seef, Business Bay, Jaddaf Waterfront marinalarının yönetimine başladı. Şirketin çalışmalara başlamasıyla Dubai'yi lüks yatlar tarafından tercih edilen uluslararası bir destinasyona dönüştürmek için ilk adım atılmış oldu.


Körfez bölgesinde yer alan marinaların gelişimi ve yönetimi konusunda artan talebi karşılamak ve Dubai'de bölgesel bir merkez yaratmak amacıyla kurulan D-Marin Dubai LLC, Dubai’de bulunan Al Seef, Business Bay, Jaddaf Waterfront marinalarına “Marina Yönetimi”; Port De La Mer, Dubai Harbour, Marsa Al Arab marinalarına ise “Teknik Danışmanlık” hizmeti sunacak.


D-Marin, Orta Doğu’da Marina Yönetim Hizmetlerini geliştirmek, Dubai ekonomisini çeşitlendirmeye ve geliştirmeye katkıda bulunmak, şehrin bölgede ve dünyada önemli bir tatil ve lüks deniz turizmi destinasyonu olarak konumunu ileriye taşıma amacıyla D-Marin Dubai LLC ortaklığını sürdürüyor.


Yapılan anlaşmalar sonunda 5 ülkede 14 Marina’ya ulaşan D-Marin marina ağını genişletmeye devam ediyor.


Meraas Hakkında
Meraas, BAE’nin gayrimenkul, turizm, konaklama, yiyecek ve içecek, perakende, eğlence, teknoloji, denizcilik ve sağlık sektörlerinde kendisini geliştirerek insan merkezli bir yaklaşımla hizmet veren Dubai merkezli bir şirkettir.


Meraas, toplulukların tutunabileceği yaratıcı kentsel kültürü teşvik etmek için çalışıyor. Yatırımları arasında Bluewaters Residences, Bvlgari Residences, Cherrywoods, City Walk Residences, Nikki Beach Residences, Port de La Mer Residences, Villa Amalfi ve Zabeel Saray Royal Residence gibi seçkin lokasyonlarda en çok rağbet gören gayrimenkulleri yer alıyor.


Şirketin portföyünde 80 milyon metrekarelik geliştirilmiş arazi, 3,500’den fazla konut, 2,000 perakende birimi ve Al Seef, bluewaters, Boxpark, City Walk, Dubai Harbour, Jumeira Bay, Kite Beach, La Mer, Last Exit, Pearl Jumeira, The Beach, The Outlet Village gibi kentin simgesi haline gelmiş 15 mekanı bulunuyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
MARKALAR
NISSAN’dan Tüm SUV Modellerine özel

NISSAN’dan Tüm SUV…

11:02 - 20 Temmuz 2019
MARKALAR
​İngiliz Kraliyet ailesinin gözdesi taze siyah incirin ihracatı 29 Temmuz'da başlıyor

​İngiliz Kraliyet ailesinin…

10:50 - 21 Temmuz 2019
MARKALAR
İŞTE RENAULT GRUBUNUN 2019 İLK YARI KÜRESEL SATIŞ RAKAMLARI

İŞTE RENAULT GRUBUNUN 2019…

14:08 - 17 Temmuz 2019
MARKALAR
Emirates, Türkiye’deki Kabin Memurlarını Arıyor

Emirates, Türkiye’deki Kabin…

15:50 - 18 Temmuz 2019
MARKALAR
Deri sektöründe büyük işbirliği start aldı

Deri sektöründe büyük…

09:46 - 18 Temmuz 2019
MARKALAR
Türk zeytin ve zeytinyağını Amerikalılar çok sevdi

Türk zeytin ve zeytinyağını…

10:47 - 14 Temmuz 2019
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti