D-Marin Dubai LLC, Dubai’deki Marinaların Yönetimine Başladı

ŞEHİR 13 Mayıs 2019 12:36
D-Marin Dubai LLC, Dubai’deki Marinaların Yönetimine Başladı
-A +A

Dubai merkezli bir şirket olan Meraas, Dubai Holding ve D Marin ortak girişimiyle 2019 yılında kurulan D-Marin Dubai LLC, Dubai’de bulunan Al Seef, Business Bay, Jaddaf Waterfront marinalarının yönetimine başladı. Şirketin çalışmalara başlamasıyla Dubai'yi lüks yatlar tarafından tercih edilen uluslararası bir destinasyona dönüştürmek için ilk adım atılmış oldu.


Körfez bölgesinde yer alan marinaların gelişimi ve yönetimi konusunda artan talebi karşılamak ve Dubai'de bölgesel bir merkez yaratmak amacıyla kurulan D-Marin Dubai LLC, Dubai’de bulunan Al Seef, Business Bay, Jaddaf Waterfront marinalarına “Marina Yönetimi”; Port De La Mer, Dubai Harbour, Marsa Al Arab marinalarına ise “Teknik Danışmanlık” hizmeti sunacak.


D-Marin, Orta Doğu’da Marina Yönetim Hizmetlerini geliştirmek, Dubai ekonomisini çeşitlendirmeye ve geliştirmeye katkıda bulunmak, şehrin bölgede ve dünyada önemli bir tatil ve lüks deniz turizmi destinasyonu olarak konumunu ileriye taşıma amacıyla D-Marin Dubai LLC ortaklığını sürdürüyor.


Yapılan anlaşmalar sonunda 5 ülkede 14 Marina’ya ulaşan D-Marin marina ağını genişletmeye devam ediyor.


Meraas Hakkında
Meraas, BAE’nin gayrimenkul, turizm, konaklama, yiyecek ve içecek, perakende, eğlence, teknoloji, denizcilik ve sağlık sektörlerinde kendisini geliştirerek insan merkezli bir yaklaşımla hizmet veren Dubai merkezli bir şirkettir.


Meraas, toplulukların tutunabileceği yaratıcı kentsel kültürü teşvik etmek için çalışıyor. Yatırımları arasında Bluewaters Residences, Bvlgari Residences, Cherrywoods, City Walk Residences, Nikki Beach Residences, Port de La Mer Residences, Villa Amalfi ve Zabeel Saray Royal Residence gibi seçkin lokasyonlarda en çok rağbet gören gayrimenkulleri yer alıyor.


Şirketin portföyünde 80 milyon metrekarelik geliştirilmiş arazi, 3,500’den fazla konut, 2,000 perakende birimi ve Al Seef, bluewaters, Boxpark, City Walk, Dubai Harbour, Jumeira Bay, Kite Beach, La Mer, Last Exit, Pearl Jumeira, The Beach, The Outlet Village gibi kentin simgesi haline gelmiş 15 mekanı bulunuyor.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
Evlerde enerji tüketimi yüzde 17 arttı

Evlerde enerji tüketimi yüzde…

10:29 - 1 Mayıs 2020
ŞEHİR
Hastanelere su takviyesi

Hastanelere su takviyesi

10:43 - 28 Nisan 2020
ŞEHİR
Bursa Covid-19 için nefes olacak

Bursa Covid-19 için nefes…

13:28 - 28 Nisan 2020
ŞEHİR
Petronas Türkiye Madeni Yağ Pazarına  Distribütör Ağı ile Örnek

Petronas Türkiye Madeni Yağ…

10:52 - 24 Nisan 2020
ŞEHİR
Karsan’dan Üretime Devam Ediyor

Karsan’dan Üretime Devam…

15:20 - 17 Nisan 2020
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti