Cansan Alüminyum Kalitesini Ortaya Koydu

ŞEHİR 29 Kasım 2019 15:01
Cansan Alüminyum Kalitesini Ortaya Koydu
-A +A

Alüminyum sektörüne değer katan çalışmaları ortaya koyan Cansan Alüminyum, IATF 16949 Belgelendirme Denetimini başarı ile tamamlayarak belgeyi almaya hak kazandı.

 

Yarım asra yakındır çevreci metal olarak nitelendirilen alüminyuma şekil veren Yeşilova Holding bünyesinde yer alan Cansan Alüminyum, küresel otomotiv sektöründe parça ve ekipman tedarikçileri için yüksek kalite standartlarını ortaya koyan IATF 16949 Belgelendirme Denetimini başarı ile tamamladı.

 

Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney, otomotiv sektöründe IATF 16949 Belgesine sahip olmanın önemini belirterek “Otomotiv sektöründe gerek OEM’ler, gerek Tier 1 yan sanayiler, otomotiv standartlarına uygun süreçlere sahip olan tedarikçiler ile çalışmak istiyorlar; ki bu konuda çok haklılar. Sektör, rekabet gücünü koruyabilmek adına bu standartların gerekliliklerine uymak zorunda. Cansan Alüminyum olarak bizler de her zaman otomotiv kültürünü benimsemiş bir firma olduk ve aldığımız belge ile de süreçlerimizin buna uygunluğunu kanıtlamış olduk” dedi.  Güney ayrıca Bureau Veritas denetçilerinin övgüleri ile bu başarıyı elde etmiş olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını da dile getirerek “Cansan Alüminyum olarak denetimlerimizi başarı ile tamamladık, bu kapsamda çalışma arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Onların özverili ve düzenli çalışmaları sayesinde belgemizi almaya hak kazandık. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyor, IATF 16949 Belgemizin hem Cansan Alüminyum’a hem de holdingimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: Yeşilova Holding Kurumsal İletişim Birimi

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Benzer Haberler
ŞEHİR
TEMA Vakfı Bursa’da Gönüllü Mahalle Sorumluları Arıyor

TEMA Vakfı Bursa’da Gönüllü…

18:09 - 15 Şubat 2020
ŞEHİR
BUÜ’lü akademisyenler, Rus üniversiteleriyle Karadeniz’deki dalgaları araştıracak

BUÜ’lü akademisyenler, Rus…

10:11 - 13 Şubat 2020
ŞEHİR
Busiad enflasyonu değerlendirdi

Busiad enflasyonu…

11:44 - 3 Şubat 2020
ŞEHİR
İlk ve Acil Yardım alanında nitelikli öğrenciler yetişecek

İlk ve Acil Yardım alanında…

12:36 - 3 Şubat 2020
ŞEHİR
Üniversiteli gençler ‘Gönüllü Kan Bağışçısı’ olacak

Üniversiteli gençler ‘Gönüllü…

12:06 - 20 Ocak 2020
ŞEHİR
Yerli otomobilde Canel imzası da var

Yerli otomobilde Canel imzası…

11:25 - 17 Ocak 2020
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...
Advertisement
sehiraktuel.com' un tüm hakları saklıdır. @k iletişim yayıncılık bünyesinde Basın kanunlarına uygun yayın yapmaktadır. Haber Scripti